Unde ajung angajații de la salubritate, săptămâna viitoare

36

Programul de spălat al străzilor din Timișoara continuă. Săptămâna viitoare mai multe zone din oraș vor fi periate de angajații firmei de salubitate. Astfel, șoferii trebuie să știe că trebuie să își mute mașinile de pe arterele unde se mătură și se spală străzile.

Program salubrizare Zona Nord

16.09.2019

Str.Bârzava (din Calea Bogdăneştilor în Lisabona) 07:00 – 11:00

Str.Ioan Negulici (din Bârzava în Măslinului) 08:00 – 10:00

Str.Zorile (din Bârzava în Măslinului) 09:30 – 11:30

Str.Alexandru Lăpuşneanu 11:00 – 14:00

Str.Vidin (din Bârzava în Alexandru Lăpuşneanu) 12:00 – 13:00

Str.Veronica Micle 12:30 – 14:00

Str.Lupeni 13:30 – 14:30

Str.Alecu Russo 14:00 – 15:00

17.09.2019

Str.Bârzava (din Lisabona în Dunărea) 07:00 – 10:00

Str.Lisabona 09:00 –10:30

Str.Cosmonauţilor 08:30 – 11:00

Str.Ciobanului 10:00 – 12:00

Str.Măslinului (din Dunărea în Ţebea) 11:00 – 13:00

Str.Dunarea (din Bârzava în Orhei) 12:00 – 14:00

Str.Orhei 13:30 – 15:00

18.09.2019

Str.Căpitan Dan (din Dunărea în Ţebea) 07:00 – 09:00

Str.Martir Colonel Ioan Uta (din Dunarea în Ţebea) 08:00 – 10:00

Str.Banul Maracine (din Colonel Ioan Uta în Ţebea) 08:30 – 10:30

Str.Dunarea (din Orhei în Bogdan Petriceicu Haşdeu) 09:30 – 12:00

Str.Ghioceilor 11:00 – 13:00

Str.Dimitrie Ţichindeal 11:30 – 12:30

Str.Costineşti 13:00 – 14:00

Str.Bogdan Petriceicu Haşdeu (din Dunărea în Ţebea) 13:30 – 15:00

19.09.2019

Str.Ţebea (din Măslinului în Martir Colonel Ioan Uta) 07:00 – 09:00

Str.Măslinului (din Ţebea în Calea Bogdăneştilor) 08:00 – 11:00

Str.Zorile (din Măslinului în Martir Colonel Ioan Uta) 09:30 – 11:30

Str.Ioan Negulici (din Măslinului în Martir Colonel Ioan Uta) 10:30 – 12:30

Str.Capitan Dan (din Calea Bogdăneştilor în Ţebea) 12:00 – 14:00

Str.Martir Colonel Uta (Ţebea în Calea Bogdăneştilor) 13:00 – 15:00

20.09.2019

Str.Ţebea (din Martir Colonel Ioan Uta în Bogdan Petriceicu Haşdeu) 07:00 – 10:00

Str.Bogdan Petriceicu Hasdeu (din Ţebea în Calea Bogdăneştilor) 09:00 – 12:00

Str. Fraţii Buzeşti 09:30 – 11:00

Str.Banul Mărăcine (din Ţebea în Calea Bogdăneştilor) 11:30 – 13:00

Str. Aprodul Movila (din Martir Colonel Ioan Uta în Bogdan P.Haşdeu) 12:00 – 15:00

Str.Ion Pop Reteganul 13:30 – 15:00

Str.Zalău 12:30 – 14:00

21.09.2019

Str.Dunărea (din Bârzava în Calea Bogdăneştilor) 07:00 – 12:00

Str.Taborului 11:00 – 14:00

Str.Semicerc 13:00 – 15:00

Program de salubrizare Zona Sud

16.09.2019

Str.Andrei Şaguna (din Bega în Tigrului) 07:00 – 09:00

Str.Iosif Vulcan 08:00 – 10:00

Str.Moise Nicoară 09:00 – 11:00

Str.Frederic Chopin 10:30 – 11:30

Str.Dr.Ioan Bonţilă 11:00 – 12:30

Str.Cezar Boliac 12:00 – 13:30

Str.Ioan Inocenţiu Klein 13:00 – 14:30

Str.Vasile Cârlova 13:30 – 15:00

Str.Căprioarei 14:00 – 15:00

Str.Tigrului 13:30 – 15:00

Str.Levanţica 14:00 – 15:00

17.09.2019

Str.Baba Dochia 07:00 – 08:00

Str.Emilia Puhallo 08:30 – 09:30

Str.Ştefan Octavian Iosif 08:00 – 09:30

Str.Lunei 09:00 – 10:30

Str.Ion Lotreanu 10:00 – 11:00

Str.Alexandru Indrieş 10:30 – 11:30

Str.Ion Neculce 11:00 – 13:00

Str.Soarelui 11:30 – 12:30

Str.Gheorghe Asachi 12:00 – 13:00

Str.Ştefan cel Mare (Ştefan Octavian Iosif în Petrov Carmena) 12:30 – 13:30

Str.Petrov Carmena 13:00 – 14:00

Str.Noua (din Ion Neculce în Ţibleşului) 13:30 – 14:30

Str.Ţibleşului 14:00 – 15:00

Str.Torac (din Petrov în Ţibleşului) 14:00 – 15:00

18.09.2019

Str.Melodiei 07:00 – 08:00

Str.Pindului 08:00 – 11:00

Str.Noua (din Pindului în Ţibleşului) 08:30 – 09:30

Str.Constantin Miu Lerca 09:00 – 10:00

Str.Grigore Popit 09:30 – 10:30

Str.Apateu 10:00 – 12:00

Str.Batania 11:00 – 13:00

Str.Herodot 10:30 – 11:30

Str.Torac (din Ţibleşului în Câmpului) 11:30 – 13:00

Str.Fermitatii 12:00 – 13:00

Str.Virgiliu 12:30 – 14:00

Str.Brigadierilor 13:30 – 14:30

Str.Sucului 14:00 – 15:00

19.09.2019

Str.Torac (din Campului în Plopi -Kuncz) 07:00 – 10:00

Str.Câmpului (din Torac în Zefirului) 08:00 – 11:00

Str.Aviatorilor 08:30 – 10:00

Str.Energiei 09:00 – 10:00

Str.Zefirului 09:30 – 11:30

Str.Poiana Mîrului 10:00 – 11:30

Str.Satu Mare 10:30 – 12:00

Str.Muntele Mic 11:00 – 12:00

Str.Baia 11:30 – 12:30

Str.Sovata 12:00 – 13:00

Str.Salaj 12:30 – 14:00

Târgu Mureş 13:00 – 15:00

20.09.2019

Str.Câmpului (din Zefirului în Căprioarei) 07:00 – 10:00

Str.Ion Luca Bănăţeanul 08:00 – 11:00

Str.Ion Cristoreanu 08:30 – 10:00

Str.Mariana Drăghicescu 09:00 – 10:30

Str.Liviu Tempea 10:00 – 11:30

Str.Aurelia Fătu Răduţu 11:00 – 12:30

Str.Vasile Creţu 11:30 – 13:00

Str.Efta Botoca 12:30 – 14:00

Str.Franz Ferch 13:30 – 14:30

Str.Garabe Ibraileanu 13:00 – 14:30

Str.Rudolf Walter 10:30 – 14:00

Str.Colonia Radio 13:00 – 15:00

21.09.2019

Str.Canalul Bega 07:00 – 10:00

Str.Parâng 07:30 – 09:00

Str.Albăstrelelor 08:00 – 09:00

Str.Luduş 09:00 – 10:00

Str.Delineşti 10:00 – 12:00

Str.Bistrei 10:30 – 12:00

Str.Deta 11:00 – 12:30

Str.Martir Nicolae Lăcătuş 12:00 – 13:30

Str.Tata Oancea 12:30 – 14:00

Str.Traian Demetrescu

Str.Jules Verne

Str.General Magheru

Str.Jokai Mor

Str.Martir Ioan Tanase 1949

Str.Nicolae Tincu Velea

Str.Martir Cornel Popescu 1918

Str.George Topârceanu

Str.Grădinarilor

Str.Calistrat Hogas

Str.Emil Garleanu

Str.Cocorilor

Str.Plopului

Str.Rotunda

Str.Ilia Repin

Str.Parcului

LĂSAȚI UN MESAJ